Суши Хауз
суши хауз - все продукты для суши
Япония

+38(044)393-07-67
office@sushihouse.org.ua
ул. Краснознаменная , 34
г.Киев , 03083

«Суши Хаус» - Ваш дім суші продуктів.

 
все для суши
20.12.2011
Відбувся черговий VIP - семінар, організований компанією «Суші Хаус України» і «Кіккоман трейдинг» ...
25.11.2011
Про якість соєвого соусу...
18.11.2011
Локшина по - японськи...
1.09.2011
Суші-старт: відкриття бізнесу з доставки суші до оселі ...

    Група компаній «Суши Хаус» працює на ринку продуктів і посуду для ресторанів більше восьми років. Завдяки високій якості продукції, що поставляється і професійній команді співробітників, нашими партнерами сьогодні є близько тисячі клієнтів по всій території України та ближнього зарубіжжя. Ми працюємо з провідними виробниками продуктів і посуду для ресторанів: європейської, японської та інших кухонь світу, в тому числі продуктів для суші.
    У нас Ви можете придбати багато різноманітних продуктів, а також все для приготування суші та інших страв японської кухні: від посуду до соєвого соусу. Ми дорожимо своєю репутацією, тому пропонуємо тільки якісну продукцію, постійно працюємо над розширенням асортименту і впровадженням на ринок України нових продуктів та брендів.
    Група Компаній «Суші Хаус» є офіційним і ексклюзивним представником найвідомішої в світі торгової марки соєвих соусів ТМ «Kikkoman» і компанії «Кіккоман Трейдинг» в Україну. Нам довіряють постачальники по всьому світу - ми цінуємо і пишаємося цим.
    Знання особливостей як столичного, так і регіональних ринків розвинена філіальна мережа дає нам можливість запропонувати Вам завжди актуальну і затребувану у всіх споживчих сегментах продукцію. Для початківців своєї діяльністі ми надаємо консультації та допомогу в підборі правильного асортименту японських товарів та формування меню.
    Група Компаній «Суші Хаус» запрошує до співпраці всіх існуючих та потенційних клієнтів, ми завжди зможемо забезпечити необхідною продукцією найвимогливіші ресторани японської кухні в найкоротші терміни і з першокласним сервісом.

«Суши Хаус» - Ваш дім суші продуктів.
ТОВ «Суши Хаус Україна» являється одноосібним власником торгового знаку «Суши Хаус» («Sushi House»), а також його графічних зображень згідно свідоцтва № 124739, яке було зареєстровано в Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг.
нова акція компанії ...
нові позиції прайс листа ...
акція з «Кіккоман» ...
торгова марка SAP ...
знайомство з культурою Японії ...
суши-семинар в Одессе...
о компании ...
все про суші...
відео репортаж ICTV...
 
Суши Хаус тел. +38(044)393-07-67 office@sushihouse.org.ua >